Kamera Lumens VC-A20P

Dostępność: na wyczerpaniu
Cena: 10 200,00 zł 10200.00
ilość szt.
dodaj do przechowalni

Opis

Kamery PTZ (ang. Pan/Tilt/Zoom) pozwalające na zdalne sterowanie przez użytkownika to  uniwersalne urządzenia, które służą m.in. do  nagrywania spotkań w salach konferencyjnych, obrad, sesji czy wykładów odbywających się w salach plenarnych. Co więcej kamery PTZ pozwalają na  przeprowadzanie transmisji na żywo, a także mogą posłużyć jako  idealne rozszerzenie zestawów do wideokonferencji.

 

 

 

Lumens™ VC-A20P HD PTZ to kamera wyposażona w profesjonalną matrycę 1/2.8” pozwalającą uzyskać płynny obraz w rozdzielczości FullHD przy 60 kl./s. Duży zakres zoomu optycznego (10x), ustawienia balansu bieli i ekspozycji dostarczają wyraźnego obrazu nawet w przypadku słabo oświetlonych scen lub dużych różnic pomiędzy najjaśniejszymi i najciemniejszymi partiami obrazu. Kamera zapewnia szerokie pole widzenia, a także pozwala na szybkie i ciche ustawienie pozycji. szeroki zestaw złącz i interfejsów(m.in. Ethernet, DVI-I oraz C-Video).  , z którymi współpracuje model VC A20P sprawia, że instalacja tego urządzenia ma bardzo duże możliwości Złącza te pozwalają nie tylko na równoczesne ich wykorzystanie, ale także zapewniają najwyższą możliwą jakość jaką możemy uzyskać w urządzeniu wyświetlającym. 128 predefiniowanych zestawów ustawień oraz zdalne sterowanie pozwolą osiągnąć efektywne i efektowne rezultaty.

  • Sygnał wyjściowy FullHD 1080p, 60 klatek na sekundę
  • 10x zoom optyczny
  • Ethernet, DVI-I oraz C-Video, działające jednocześnie
  • Prędkość obrotu oraz pochyłu: 120° na sekundę
  • Kąt widzenia: do 56.5°
  • Wejście audio
  • Wbudowane funkcje obrotu i odbicia obrazu
  • Do 128 predefiniowanych ustawień zapewni prostotę użytkowania w każdych warunkach

 

Jakość obrazu

 

Kamera VC-A20P jest wyposażona w profesjonalną matrycę 1/2.8 cala przetwarzającej obraz w sygnał FullHD 1080p. Matryca zapewnia doskonałe odwzorowanie kolorów oraz wysokiej jakości obraz.

Szeroki zakres obrotu, pochyłu i zoomu

VC-A20P pozwala na szeroki zakres ruchu ( -170° to +170° w poziomie; -30° to +90° w pionie), szybkie, ciche i precyzyjne pozycjonowanie.

Wsparcie wielu standardów sygnału 

VC-A20P pozwala na zmianę formatu wyjściowego na NTSC/PAL, SD, Full HD, dzięki czemu jest kompatybilny z większością urządzeń wyświetlających.

Ethernt 

VC-A20P jest zgodny ze standardem kompresji wideo w formacie H.264 dzięki czemuobciążenie sieci jest zminimalizowane. Technologia ta zmniejsza również ilość miejsca na dyskach twardych jaka będzie potrzebna do nagrywania materiałów. Dodatkowo model VC-A20P posiada możliwość streamowania w standardzie ONVIF. 

Wejście Audio 

VC-A20P pozwala na podłączenie wejścia audio oraz zakodowanie go w standardzie AAC i transmisję przez Internet. Dzięki temu rozwiązaniu można uzyskać transmisję wysokiej jakości dźwięku przy niewielkich kosztach instalacji.     

128 predefiniowanych ustawień 

128 predefiniowanych zestawów ustawień oraz zdalne sterowanie pozwolą osiągnąć efektywne i efektowne rezultaty.

Sterowanie przez RS-232/422


Ustawienia kamery (pozycja i funkcje) mogą być kontrolowane zdalnie dzięki szybkim interfejsom RS-232/422.

Opinie o produkcie (0)

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl