Kamera Lumens VC-B20D

Dostępność: na wyczerpaniu
Cena: 6 423,00 zł 6423.00
ilość szt.
dodaj do przechowalni

Opis

Kamery PTZ (ang. Pan/Tilt/Zoom) pozwalające na zdalne sterowanie przez użytkownika to  uniwersalne urządzenia, które służą m.in. do  nagrywania spotkań w salach konferencyjnych, obrad, sesji czy wykładów odbywających się w salach plenarnych. Co więcej kamery PTZ pozwalają na  przeprowadzanie transmisji na żywo, a także mogą posłużyć jako  idealne rozszerzenie zestawów do wideokonferencji.

 

Lumens™ VC-B20D HD  PTZ to kamera wyposażona w profesjonalną matrycę 1/2.8” pozwalającą uzyskać płynny obraz w rozdzielczości FullHD przy 60kl./s. Duży zakres zoomu optycznego (10x), ustawienia balansu bieli i ekspozycji dostarczają wyraźny obraz nawet w przypadku słabo oświetlonych scen lub w sytuacjach gdy dużych różnic pomiędzy najjaśniejszymi i najciemniejszymi partiami obrazu. Kamera zapewnia szerokie pole widzenia, a także szybkie i ciche ustawienie pozycji. 128 predefiniowanych zestawów ustawień oraz zdalne sterowanie pozwolą osiągnąć efektywne i efektowne rezultaty. VC-B20D jest idealna do nagrywania wystąpień, wykładów i prelekcji, wideokonferencji, a także systemów ochrony. To wszystko dzięki płynnemu, czystemu i żywemu obrazowi bez żadnych zniekształceń.


  • Sygnał wyjściowy FullHD 1080p, 60 klatek na sekundę
  • 60-cio krotny zoom (5x zoom optyczny oraz 12x zoom cyfrowy)
  • Interfejs DVI-I
  • Kąt widzenia: do 70° 
  • Szeroki zakres obrotu, pochyłu i zoomu
  • Zakres obrotu od -100° od +100°; zakres pochyłu od -30° do +30°
  • Do 128 predefiniowanych ustawień zapewni prostotę użytkowania w każdych warunkach

 

Jakość obrazu 

VC-B20D jest wyposażona w profesjonalną matrycę 1/2.8 cala przetwarzającej obraz w sygnał FullHD 1080p. Matryca zapewnia doskonałe odwzorowanie kolorów oraz czysty i wysokiej jakości obraz.


Szeroki zakres obrotu, pochyłu i zoomu

VC-B20D pozwala na szeroki zakres ruchu ( -100° to +100° w poziomie; -30° to +30° w pionie), szybkie, ciche i precyzyjne pozycjonowanie.  

Kontrola przez RS-232

Ustawienia kamery (pozycja i funkcje) mogą być kontrolowane zdalnie y dzięki szybkiemu interfejsowi RS-232. 

Prosta obsługa

 Pilot zdalnego sterowania pozwala na łatwe kontrolowanie pozycji kamery oraz innych ustawień.


Szeroki kąt widzenia

VC-B20D posiada 70° kąt widzenia, który pozwala na szerokie ujęcie sceny.  VC-B20D jest idealnym urządzeniem do wideokonferencji, kontaktu z klientem oraz szkoleń na odległość.

  

128 predefiniowanych ustawień 


128 predefiniowanych zestawów ustawień oraz zdalne sterowanie pozwolą osiągnąć efektywne i efektowne rezultaty.

Opinie o produkcie (0)

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl