Odtwarzacz Vivitek NovoDS

Dostępność: na wyczerpaniu
Cena: 3 468,00 zł 3468.00
ilość szt.
dodaj do przechowalni

Opis

NovoDS jest prostym w obsłudze odtwarzaczem cyfrowych materiałów multimedialnych, ułatwiającym wyświetlanie dynamicznych prezentacji lub treści reklamowych w lokalizacjach biznesowych i publicznych. Materiały multimedialne mogą obejmować tekst, zdjęcia, nagrania audio, filmy wideo i strony WWW w konfiguracjach, które można dowolnie dostosowywać. 
Materiały multimedialne wyświetlane przez odtwarzacz NovoDS można w łatwy sposób aktualizować przy użyciu sieci lub karty SD. Urządzenie może być obsługiwane nawet przez personel nietechniczny dzięki możliwości dostosowania szablonów metodą przeciągania i upuszczania oraz intuicyjnej funkcji edycji list odtwarzania. Lista zastosowań jest nieskończona — każde rozwiązanie jest proste w przypadku odtwarzacza digital signage NovoDS.


Wyświetlanie prezentacji w wysokiej rozdzielczości

NovoDS może wyświetlać obraz Full HD 1080p, 60 kl./s z obsługą rozdzielczości nowej generacji ultra-high 4K (3840 × 2160) z pamięci USB lub karty microSD.
Pliki multimedialne można wyświetlać bezpośrednio z pamięci wewnętrznej, karty microSD lub pamięci USB.

Łatwe tworzenie prezentacji

Korzystając z łatwego w obsłudze interfejsu, można tworzyć dynamiczne, cyfrowe prezentacje zawierające tekst, zdjęcia, nagrania audio, filmy wideo, materiały z kanałów informacyjnych, widżety, multimedialne strumienie internetowe, pliki z pamięci USB i obraz z kamery internetowej — umiejętności programistyczne nie są konieczne.
Uwzględniono możliwość dostosowania wielu ustawień, łącznie z instalacjami biznesowymi, komercyjnymi, edukacyjnymi i publicznymi.

Zaawansowane zarządzanie urządzeniami

  • Tryb autonomiczny lub sieciowy
  • Aktualizacja prezentacji przy użyciu sieci Ethernet lub połączenia bezprzewodowego
  • Zdalne zarządzanie przy użyciu sieci i oprogramowanie do konserwacji systemu
  • Zarządzanie odtwarzaniem i monitorowanie odtwarzania (pojedynczy ekran, grupa, cała organizacja) z aktualizacją w czasie rzeczywistym 
  • Harmonogramy z wieloma listami odtwarzania i zdalne zapisywanie migawek odtwarzanych prezentacji dla każdego systemu NovoDS
  • Zgodność z systemami operacyjnymi Windows® i Mac®
  • Łatwa instalacja i konfiguracja dzięki technologii Plug-and-Play
  • Gniazdo zabezpieczeń Kensington® zapewniające ochronę przed kradzieżą lub przeniesieniem urządzenia
  • Niski koszt posiadania — brak opłaty za licencję na oprogramowanie i bezpłatne uaktualnienia oprogramowania

 

Opinie o produkcie (0)

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl