Monitor interaktywny dotykowy Newline ELARA TT-8622Q 86" 4K, Android 11 - 0%VAT!

elara 86.jpg
 • promocja
Dostępność: duża ilość
Wysyłka w: 5 dni
Cena: 13 400,00 zł

Cena regularna: 14 400,00 zł

13400.00
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 13 400,00 zł
ilość szt.

towar niedostępny

dodaj do przechowalni
Ocena: 0
Producent: Newline
Kod produktu: AB94-570A4

Opis

Wyjątkowo szeroki kąt widzenia sprawia, że wszyscy w pomieszczeniu mogą cieszyć się krystalicznie czystym obrazem 4K i żywymi kolorami. Elara ma wszystko, czego potrzebujesz i jest idealnym rozwiązaniem do pracy hybrydowej!

 • Antybakteryjna szyba
 • Wbudowany filtr niebieskiego światła
 • Gotowe do pracy rozwiązanie hybrydowe
 • Ergonomiczna obudowa
 • Wiele profili użytkowników
 • Kompatybilne z wieloma urządzeniami i platformami
 • Najnowszy standard WiFi i Bluetooth
 • Zasilanie 100 W USB Typ-C
 • Wiele profili użytkowników
 • Zgodność systemowa Android, Windows, MacOS
 • Wysokiej jakości dźwięk + Subwoofer
 • Port na moduł SDM-S

INTERAKTYWNY EKOSYSTEM NEWLINE

Całkowicie nowy i łatwy w użyciu interaktywny ekosystem Newline pomaga optymalnie wykorzystywać dostępne treści cyfrowe, aplikacje i urządzenia. W otaczającym nas świecie jest coraz więcej nowych systemów, rozwiązań, treści cyfrowych i narzędzi. Wymaga to nowoczesnych sal lekcyjnych, które pomogą młodym ludziom odnaleźć się w nowej rzeczywistości. Konieczne jest optymalne połączenie programu nauczania z możliwościami jakie daje technologia. Kluczem do tego jest łatwość obsługi i elastyczność, która pozwala na zorganizowanie lekcji zgodnie z własnymi preferencjami. Firma Newline opracowała interaktywny ekosystem, który zawiera proste w użyciu narzędzia programowe. Odkryj ten ekosystem i przekonaj się, jak łatwo można dzięki niemu prowadzić zajęcia lekcyjne.

Engage

IDEALNY DO PREZENTACJI I WSPÓŁPRACY

Planowanie lekcji rzadko kiedy zaczyna się od zera. Dzięki Newline Engage nie stracisz tego co już przygotowałeś. Jest to łatwe w użyciu narzędzie, które pozwala zaimportować treści z innych programów – w tym obrazy, wideo, tekst, kształty (PDF, PowerPoint, IWB, SMART Notebook i Promethean ActiveInspire). Skorzystaj z bezpłatnych szablonów, aby stworzyć lekcję lub z Whiteboard, i z ponad 130 narzędzi tematycznych.

Cast
PROSTE I BEZPIECZNE UDOSTĘPNIANIE EKRANU

Newline CAST jest najbardziej elastycznym rozwiązaniem do bezprzewodowego udostępniania ekranu i jest zintegrowany we wszystkich interaktywnych monitorach Newline. W ciągu zaledwie kilku sekund możesz łatwo udostępnić dowolny ekran w dowolnej sieci lub używać trybu bezpiecznego do udostępniania w pomieszczeniu.

DLACZEGO NEWLINE CAST JEST PROSTY W OBSŁUDZE?

• Nie musisz niczego pobierać, po prostu udostępnij w przeglądarce

• Przesyłaj na duży ekran z dowolnego urządzenia

• Udostępniaj ekran z dowolnego miejsca w pomieszczeniu

• Prezentuj i komentuj jednocześnie

• Współpracuj dwukierunkowo,

• dodawaj adnotacje i steruj zarówno z urządzenia, jak i monitora interaktywnego

• Zobacz obraz nawet z 4 niezależnych źródeł

• Kontroluj i zapobiegaj niepożądanemu przesyłaniu sygnału, dzięki trybowi moderatora i bezpiecznemu identyfikatorowi sesji

• Korzystaj z bezpieczeństwa dzięki

• unikalnemu 4-cyfrowemu kodowi PIN

• i kompleksowemu szyfrowaniu
launch

ROZPOCZNIJ WIDEOKONFERENCJĘ JEDNYM KLIKNIĘCIEM

Wystarczy skan QR kodu lub jedno kliknięcie, aby rozpocząć połączenie wideo z Twojego urządzenia mobilnego! Możesz zeskanować kod QR wyświetlony na interaktywnym wyświetlaczu lub łączyć się bezprzewodowo przez Bluetooth. Jeśli chcesz zobaczyć wszystkie Twoje spotkania w danym dniu, połącz się poprzez konto w Office 365 lub Google.
 

 

broadcast

PODZIEL SIĘ PREZENTACJĄ I ZAINSPIRUJ ODBIORCÓW

Newline Broadcast jest potężnym narzędziem usprawniającym udostępnianie treści z Twojego monitora interaktywnego Newline każdemu podłączonemu uczestnikowi. Pokaż wszystkim swoją prezentację! Korzystaj ze swojego ulubionego oprogramowania konferencyjnego i zezwalaj na wyświetlanie treści z monitora interaktywnego na osobistych urządzeniach uczestników. Niezależnie czy prezentujesz materiały z komputera, wyświetlasz Whiteboard czy korzystasz z jakiejś aplikacji.

display management

ZDALNIE ZARZĄDZAJ WIELOMA MONITORAMI

Możesz zdalnie zarządzać wszystkimi interaktywnymi monitorami Newline z dowolnego miejsca za pośrednictwem dedykowanego i bezpiecznego portalu internetowego. Z łatwością kontroluj i instaluj aplikacje, konfiguruj parametry, korzystaj z funkcji digital signage lub przesyłaj ważne wiadomości do wszystkich urządzeń.
white board

NAJCZĘŚCIEJ UŻYWANA APLIKACJA

Bez wątpienia jednym z najważniejszych narzędzi w klasie jest aplikacja Whiteboard! Newline Whiteboard to zestaw łatwych w użyciu, praktycznych narzędzi. Aby korzystać z aplikacji wystarczy włączyć monitor. Nie musisz podłączać komputera. Zaloguj się za pomocą kodu QR, aby zapisać adnotacje na Dysku Google. Importuj obrazy z Internetu bezpośrednio na tablicę, otwieraj dokumenty, korzystaj z narzędzi matematycznych, karteczek samoprzylepnych i innych rozwiązań naszego ekosystemu. Jeśli chcesz, aby więcej uczniów mogło jednocześnie korzystać z tablicy, podziel tablicę na maksymalnie 3 części za pomocą indywidualnych pasków narzędzi!

appstore

 

KORZYSTAJ Z ULUBIONYCH APLIKACJI

Nasz sklep z aplikacjami oferuje szeroką i stale poszerzaną gamę narzędzi dla edukacji. Już dziś zacznij korzystać z aplikacji, które mogą sprawić, że prezentacja, współpraca i tworzenie treści cyfrowych będzie szybsze, przyjemniejsze i wydajniejsze. Wszystkie aplikacje są testowane pod kątem pełnej kompatybilności z monitorami interaktywnymi Newline.

classroom tools

TWOJE LEKCJE MOGĄ BYĆ CIEKAWE

Newline Classroom Tools to zestaw narzędzi najczęściej używanych przez nauczycieli, takich jak minutnik, kurtyna, reflektor, kostka do gry i sygnalizacja świetlna, które ułatwiają prowadzenie lekcji. Ten widżet działa po otwarciu jako nakładka. Możesz go zminimalizować, poruszać się między dowolnymi ekranami i otwierać menu narzędzi, gdy jest to potrzebne przez cały czas.

ZBLIŻENIOWY CZUJNIK RUCHU

Wyposażona w zbliżeniowy czujnik Newline Elara włącza się i wyłącza automatycznie w zależności od obecności człowieka w pomieszczeniu.

Optical bonding

LEPSZA JAKOŚĆ OBRAZU DZIĘKI CERTYFIKOWANEMU OPTICAL BONDING

 

Sklejając szkło i panel LED, możemy zapewnić najszerszy możliwy kąt widzenia, brak odblasków, żywsze kolory oraz światowej klasy wrażenia dotykowe i pisania!

DAJ SIĘ ZAPAMIĘTAĆ PODCZAS PREZENTACJI

 

Reactiv Suite to cyfrowa przestrzeń robocza, w której można wyświetlać, organizować i zarządzać treściami multimedialnymi. Reactiv nie ma granic. Tam, gdzie inne programy zawodzą, Reactiv działa bez problemu. Prezentuj wiele rodzajów treści na raz: zdjęcia, filmy, materiały online czy dokumenty tekstowe mogą ze sobą współgrać, dzięki czemu Twoja prezentacja będzie jedyna w swoim rodzaju. Dla lepszej interakcji możesz nawet przypiąć kamerę, dzięki czemu stworzysz bliską r elację z odbiorcami.
ANDROID 11 NAJBEZPIECZNIEJSZY WYBÓR!

Ze względu na szereg małych, ale ważnych funkcji i zmian, Android 11 poprawił prywatność i ochronę danych użytkownika. Jest to także pierwszy Android, który można włączyć w trybie awaryjnym. Efektywność pracy i szybkość działania odgrywa tu także istotną rolę w codziennej pracy. Wszystkie monitory wyposażone w Android 11 posiadają 8-rdzeniowy procesor Amlogic A311D2. NASZA SZYBA ANTYBAKTERYJNA ZAPEWNICI CI BEZPIECZEŃSTWO

W większości szkół i biur z monitorów interaktywnych korzysta wielu użytkowników. Współpracują i dotykają tego samego urządzenia, co powoduje łatwe rozprzestrzenianie się zarazków. Newline dba o ich fizyczne bezpieczeństwo. Unikalna szyba antybakteryjna Newline o współczynniku namnażania bakterii poniżej 1% posiada certyfikat TÜV, ISO 22196 i sprawia, że monitor interaktywny jest całkowicie bezpieczny w użyciu!
BEZPIECZEŃSTWO OCZU DZIĘKI FILTROWI NIEBIESKIEGO ŚWIATŁA

Bezpieczeństwo użytkowników jest dla nas bardzo istotne, dlatego przy projektowaniu monitorów skupiliśmy się również na ochronie oczu. Dodanie czerwonego proszku KSF do panelu LED tworzy filtr niebieskiego światła. Filtr jest zawsze włączony, nie zużywa energii, a nawet poprawia kolory panelu powyżej skali Wide Color Gamut! Dzięki Blue Light Filter, oczy osoby pracującej na monitorze Newline się nie męczą, tak jak na innych urządzeniach.WIELE PROFILI UŻYTKOWNIKÓW

Ekran główny i starannie dostosowane ustawienia można zapisać dla każdego z użytkowników: nauczycieli, uczniów, zespołów lub działów. Dzięki temu wyelimujesz problemy z przełączaniem urządzeń i użytkowników – koniec z logowaniem się do urządzeń i dostosowywaniem ekranu do sesji. Jest to idealne rozwiązanie do nowoczesnej współpracy.PLUG AND PLAY

Przesyłanie strumieniowe za pomocą szybkiego i łatwego połączenia USB-C. Dzięki Plug & Play USB-C cały proces konfiguracji wymaga podłączenia jednego kabla, który przesyła dane, audio, wideo i zasilanie. Podłączaj, odłączaj lub przełączaj urządzenia bez żadnych kłopotów, po prostu podłącz i zabierz się od razu do pracy. Bez opóźnień, rozwiązywania problemów lub innych irytujących sytuacji.

Interaktywne monitory Newline są wyposażone w dwa porty USB-C na przednim panelu: jeden na górze do podłączenia kamery internetowej i dolny do podłączania i ładowania urządzeń, takich jak laptopy. Błyskawiczny transfer oznacza, że filmy i prezentacje pojawiają się od razu na ekranie, a reakcja na dotyk jest natychmiastowa i dokładna
Specyfikacja  
   
MONITOR  
Podświetlenie Direct LED (Wide Color Gamut + filtr niebieskiego światła)
Wielkość panelu 1895 x 1066 mm
Proporcje ekranu 16:9
Rozdzielczość 3840 x 2160 (4K)
Kolory 1,07 Miliardów
Jasność 400 cd/m²
Kontrast 5000:1
Czas reakcji 6 ms
Kąt widzenia 178°
Zamglenie 2 %~5%
Żywotność ekranu ≥50000 godzin
   
ZUŻYCIE ENERGII  
Zużycie energii (tryb Eco) 168 W
Zużycie energii (tryb Standby) <0,5 W
   
DOTYK  
Technologia IR
Powierzchnia dotykowa Antyodblaskowa, Zapobiegająca odciskom palców, Antybakteryjne szkło hartowane
Przezroczystość 88%±3
Twardość szkła 7 Mohs
Punkty dotyku 32 Windows i 20 Android
Odłegłość pomiędzy panelem LCD, a szybą ochronną 0 mm (Certyfikowany Optical Bonding)
Sposoby dotyku Rysik, Palec, Pięść
Ilość rysików 2
Dokładność ±1 mm
   
GŁOŚNIKI  
Pozycja głośników Przód
Impedancja 6 Ω
Pasmo przenoszenia 250 Hz-20 KHz SPL -10 dB
Poziom ciśnienia akustycznego 77±2 dB
Moc maksymalna 20 W x 2
   
SUBWOOFER  
Pozycja głośników Tył
Impedancja 4 Ω
Pasmo przenoszenia 20 Hz-20 KHz SPL -10 dB
Poziom ciśnienia akustycznego 77±2 dB
Moc maksymalna 15 W x 1
   
MIKROFONY  
Pozycja Zestaw 8 mikrofonów u góry
Odległość odbioru 8 m
Właściwości mikrofonów Redukcja szumów i echa, Beamforming
   
PORTY / PRZÓD  
USB Typ-C (100 W) 1
Wejście HDMI 2.0 1
USB Typ-B (Dotyk) 1
USB 3.0 Typ-A 1
Wejście na mikrofon 1
   
PORTY / TYŁ  
Wejście HDMI 2.0 (4k@ 60 Hz) 2
DisplayPort 1.2 1
USB Type-B (Dotyk) 3
USB 3.0 Typ-C 1
USB 3.0 Typ-A 2
USB 3.0 Typ-A Android 1
Wyjście HDMI 2.0 1
RS232 1
RJ45 (Gigabit) Wejście x 1 i Wyjście x 1
Slot OPS 1
SPDIF 1
Wyjście Audio (Jack 3,5 mm) 1
Slot WIFI Moduł 1
SDM-S Slot 1
Przyłącze zasilające (180 W) 1
   
SYSTEM  
SoC Chipset Amlogic A311D2 octa-core procesor 4 x Cortex-A73 at 2,2Ghz, 4 x Corte x-A53 at 2,0Ghz
RAM 8 GB DR4
Pamięć 128 GB
Wersja systemu Android 11
Obsługa multimedialnych plików obrazu JPEG, BMP, PNG
Obsługa multimedialnych plików wideo MPEG1, MPEG2, MPEG4, SorensonH.263,H.263,H.264, HEVC/H.265,MVC,AVS,AVS+,WMV3,VC1,Motion JPEG,VP8,VP9,RV30/RV40
Obsługa multimedialnych plików audio MPEG1/2 @LAYER1; @LAYER2; @LAYER3, EAC3, ACC-LC, HEAAC,VORBIS,LPCM, IMAADPCM,MS-ADPCM,G711 A/MULAW,LBR(COOK),FLAC
Czujnik zbliżeniowy 2
Port kamery Dostępny
Wi-Fi 6 Wbudowany
Bluetooth 5.0 Wbudowany
   
KAMERA  
Rozdzielczość 4K / 30 kl./s.
Pole widzenia 120° FOV
Kąt nachylenia kamery 15°
   
TRANSPORT / PRZECHOWYWANIE  
Wymiary zewnętrzne 1977 x 1150 x 86 mm
Waga netto 60 Kg
VESA 800 x 400 mm
 
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl