Czas i koszty dostawy

Koszt

Koszty dostawy zależą od wielu czynników, takich jak np. gabaryt towaru, waga, forma płatności. Koszty te są wyliczane dynamicznie w zależności od wybranych przez Klienta opcji i prezentowane są w koszyku przy składaniu zamówienia. Całe zamówienie jest wysyłane w jednej przesyłce ( jeśli jest taka możliwość) i klient ponosi jeden koszt dostawy. 

Koszt transportu przesyłek standardowych paczek do 30kg wynosi 49 zł przelew.
Koszt transportu tablic interaktywnych, monitorów Smartboard i ekranów Suprema i innych marek powyżej 100cm wynosi 150 zł ( nie wysyłamy za pobraniem)
Koszt transportu tablic firmy 2x3 ( szklanych 120cm i wynosi  199 zł przelew. Koszt przesyłek za pobraniem ustalany jest indywidualnie.

Czas realizacji

Czas realizacji zamówienia (kompletowanie towaru, płatność, wystawienie dokumentu sprzedaży, realizowanie zamówienia, spakowanie paczki).

Każdy towar w przypadku płatności przelewem wysyłamy do 3 dni roboczych po zaksięgowaniu pieniędzy na naszym koncie. Placówkom oświatowym proponujemy odroczony termin zapłaty 14 dni. Przesyłki dostarczają firmy kurierskie - czas dostawy zależy od przewoźnika, rodzaju przesyłki oraz adresu odbiorcy. Zazwyczaj zajmuje to do 2 dni roboczych.
Uwaga! Produkty firmy 2x3 produkowane są pod zamówienie klienta i czas realizacji wynosi 10-15 dni roboczych.

Powyższy termin wysyłki nie uwzględnia terminów dostawy.

Czas otrzymania przesyłki

Na czas otrzymania przesyłki składa się czas dostawy, zależny od wybranego sposobu dostarczenia (od 1 do 4 dni roboczych).
Przy zamówieniu każdego produktu dostępnego w naszym sklepie, przy wyborze spedytora, pojawia się informacja o przewidywanym czasie wysłania towaru. Czas ten nie obejmuje czasu kompletowania zamówienia i liczony jest od momentu przekazania przesyłki kurierowi do momentu doręczenia.

 
 

 
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl