Czas i koszty dostawy

Koszt

Koszty dostawy zależą od wielu czynników, takich jak np. gabaryt towaru, waga, forma płatności. Koszty te są wyliczane dynamicznie w zależności od wybranych przez Klienta opcji i prezentowane są w koszyku przy składaniu zamówienia. Całe zamówienie jest wysyłane w jednej przesyłce ( jeśli jest taka możliwość) i klient ponosi jeden koszt dostawy. 

Paczka przelew - 45 zł brutto 
Paczka pobranie do 15 kg - 49 zł brutto
Ekrany Suprema, Kauber - 160 zł brutto
Tablice szklane i suchościeralne, moderacyjne, tekstylne od 150 cm - cena  od 250 zł brutto do  350 zł brutto ( przy minimum logistycznym 2000 zł brutto - gratis)
Tablice interaktywne Smartboard - 250 zł brutto

Czas realizacji

Czas realizacji zamówienia (kompletowanie towaru, płatność, wystawienie dokumentu sprzedaży, realizowanie zamówienia, spakowanie paczki).

Każdy towar w przypadku płatności przelewem wysyłamy do 3 dni roboczych po zaksięgowaniu pieniędzy na naszym koncie. Placówkom oświatowym proponujemy odroczony termin zapłaty 14 dni. Przesyłki dostarczają firmy kurierskie - czas dostawy zależy od przewoźnika, rodzaju przesyłki oraz adresu odbiorcy. Zazwyczaj zajmuje to do 2 dni roboczych.
Uwaga! Produkty firmy 2x3 produkowane są pod zamówienie klienta i czas realizacji wynosi 10-15 dni roboczych.

Powyższy termin wysyłki nie uwzględnia terminów dostawy.

Czas otrzymania przesyłki

Na czas otrzymania przesyłki składa się czas dostawy, zależny od wybranego sposobu dostarczenia (od 1 do 4 dni roboczych).
Przy zamówieniu każdego produktu dostępnego w naszym sklepie, przy wyborze spedytora, pojawia się informacja o przewidywanym czasie wysłania towaru. Czas ten nie obejmuje czasu kompletowania zamówienia i liczony jest od momentu przekazania przesyłki kurierowi do momentu doręczenia.

 
 

 
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl