Czas realizacji zamówienia

Realizacja zamówienia

W dniu złożenia zamówienia klient dostaje potwierdzenie e-mailem lub telefonicznie, że zamówienie zostało przyjęte do realizacji. Brak tej informacji oznacza, że zamówienie nie zostało poprawnie złożone lub nie dotarło do sklepu.

Gdy do realizacji zamówienia wymagana jest przedpłata lub zaliczka, realizacja zamówienia następuje po wpłaceniu należności.

W przypadku wyboru przez Klienta sposobu płatności przelew z góry, wysyłka towaru następuje po zaksięgowaniu należności na koncie firmy.

Placówki oświatowe otrzymują odroczony termin zapłaty 14 dni.

Zamówienie zostanie zrealizowane pod warunkiem, że towar jest dostępny w magazynie. Standardowy czas realizacji zamówienia wynosi 3-4 dni.
Jeżeli dany produkt jest produkowany na zamówienie klienta( np. ekrany), albo sprowadzany na zamówienie specjalne, Klient jest informowany o stanie zamówienia i czasie oczekiwania telefonicznie lub e-mailowo ( szacowany czas to 10-14 dni roboczych).


Asortyment firmy 2x3 produkowany jest pod zamówienie i zwyczajowo ten czas wynosi 10-15 dni roboczych, w innych przypadkach ustalany indywidualnie.

 

 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl