Wizualizer Optoma DC450

Dostępność: duża ilość
Wysyłka w: 5 dni
Cena: 2 282,00 zł

Cena regularna:

2282.00
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
ilość szt.

towar niedostępny

dodaj do przechowalni
Ocena: 0
Producent: Optoma
Kod produktu: 364C-14506

Opis

DC450 charakteryzuje się 8 megapikselową kamerą, 136-krotnym zoomem oraz rejestracją 30 kl./s. (w pełnej rozdzielczości), co umożliwia uzyskanie obrazów o oszałamiającej jakości i pokazanie rzeczy niedostrzegalnych dla ludzkiego oka.

Użyj zdjęć i nagrań z wbudowanej kamery wzbogacając swoje prezentacje i lekcje - z Optoma DC450 staje się to niezwykle proste. Możesz je także zapisywać w pamięci komputera lub laptopa za pomocą portu USB lub zachować na karcie SD/SDHC, w celu ponownego użycia w przyszłości.

Prostota obsługi

Optoma DC450 jest bardzo prosty w obsłudze i nie wymaga żmudnego zapoznawania się z zasadami działania. Wystarczy włączyć kamerę urządzenia, podłączyć je do projektora i wszystko gotowe. W przeciwieństwie do wielu wizualizerów, Optoma DC450 posiada elementy sterujące także na obudowie urządzenia, dzięki czemu nawet gdy pilot zdalnego sterowania gdzieś się zawieruszy, nie będzie problemu z dokończeniem prezentacji.  

Niezwykła jakość obrazu

Wyświetlaj więcej szczegółów dzięki kamerze 8 MP i pełnej rozdzielczości 1080p. Potężny 36-krotny zoom umożliwia wydobycie drobnych detali.

Wideo z prędkością 30 kl./s. w pełnej rozdzielczości pozwala uchwycić niezwykłe obrazy i efektownie oraz efektywnie wzbogacić treść prezentacji.

Zapis wideo full-motion z prędkością do 30 klatek na sekundę

Wystarczy podłączyć do komputera / laptopa za pomocą dołączonego kabla USB oraz oprogramowania lub zapisać bezpośrednio na karcie SD, a następniemożna przeglądać w każdej chwili w dowolnym miejscu.

Bezpośredni zapis na karcie SD - do 32 GB

Urządzenie umożliwia proste zapisanie zdjęć i nagrań wideo bezpośrednio na karcie SD/SDHC. Odtwarzaj swoje multimedia w przyszłości bez potrzeby podłączania komputera lub laptopa.

Obrazy mogą być zapisane w rozdzielczości: 0.8 MP, 2 MP, 5 MP lub 8 MP. W każdej z opcji zachowują maksymalną płynność i jakość.

Rozmiary plików: 

  • 0.8 MP: 1024 x 768
  • 2MP: 1600 x 1200
  • 5MP: 2560 x 1920
  • 12MP: 3968 x 2976

Oprogramowanie Smart DC

Oprogramowanie Smart DC umożliwia natychmiastowe udostępnianie obrazów bezpośrednio z komputera lub laptopa (Windows lub Mac). Wystarczy jedynie podłączyć wizualizer za pomocą kabla USB. Smart DC posiada funkcję wykonywania notatek i adnotacji bezpośrednio na wyświetlanych treściach. Ponadto możesz połączyć się za pomocą Skype z inną szkołą lub salą konferencyjną i prezentować zdalnie treści, audytorium odległemu nawet o wiele kilometrów.

Uchwyć to i zapisz

Czasami zaistnieje potrzeba uchwycenia tego co aktualnie widzi kamera. Wizualizer Optoma DC350 umożliwia łatwe wykonanie takiej czynności - wystarczy wcisnąć przycisk "SNAP" i zdjęcie lub wideo zostanie zapisane bezpośrednio na karcie SD. Do przeglądania multimediów można użyć specjalnego przycisku przeglądania.

Wizualizer posiada specjalne przyciski na obudowie, ułatwiające pracę i dające natychmiastowy dostęp do najważniejszych funkcji

Łatwe połączenie dzięki HDMI i VGA

Jeżeli posiadasz urządzenie ze złączem HDMI możesz w łatwy sposób, za pomocą jednego kabla połączyć je z wizualizerem DC450. Technologia HDMI umożliwia przesyłanie wideo w Full HD 1080p wraz z dźwiękiem. Dodatkowo złącze VGA zapewnia możliwość połączenia wizualizera z komputerami i laptopami pozbawionymi technologii HDMI. Dzięki temu zawsze możesz być spokojny o to czy uda Ci się wykorzystać Twój sprzęt podczas prezentacji.  

Elastyczna kamera

Niezwykle elastyczne ramię kamery, zainstalowane na tzw. "gęsiej szyi" zostało zaprojektowane tak aby móc je dostosować do własnych potrzeb. Możesz przybliżyć lub oddalić kamerę tak aby uchwycić perfekcyjne obrazy.

Ponadto wizualizer został wyposażony w obrotową kamerę dającą jeszcze większą swobodę. Obraz może być także obracany za pomocą oprogramowania Smart DC. 

Przyjazna środowisku technologia LED

 Czasami podczas prezentowania przydatne jest dodatkowe oświetlenie. DC350 wykorzystuje do tego przyjazne środowisku, energooszczędne diody LED które nie generują ciepła oraz są wolne od rtęci. Dzięki temu nie ma obaw, że użytkownikowi zagraża jakieś niebezpieczeństwo, np. poparzenie podczas przypadkowego dotknięcia oświetlenia. Diody LED mają 3 poziomy jasności, co zwiększa elastyczność całego urządzenia.

Atrakcyjne funkcje

DC350 posiada atrakcyjne funkcje umożliwiające ciekawe prezentowanie treści. Możesz "zamrozić" obraz lub porównać ze sobą elementy używając funkcji Picture-in-Picture. Wbudowany mikrofon pozwala uatrakcyjnić nagrania wideo, tak aby jeszcze bardziej wzbogacić prezentacje. Uwolnij swoją kreatywność w przekazywaniu wiedzy i informacji. 

Zasilanie za pomocą USB

DC350 może być zasilany za pomocą kabla USB, jeżeli nie masz aktualnie dostępu do zasilania sieciowego. Pozwala to na używanie wizualizera wszędzie tam gdzie jest utrudniony dostęp do gniazdka oraz eliminuje potrzebę używania wielu kabli.

Łatwiej jest również ustawić sprzęt, gdyż użytkownik nie jest uzależniony od bliskości gniazdka, lub potrzeby posiadania przedłużacza. Dodatkowo wizualizer i komputer są bardziej mobilne i można je z łatwością przestawiać podczas zajęć w klasie lub prezentacji.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl