Zestaw IV Zestaw PEDAGOGA

zestaw IV zestaw pedagoga.png
  • nowość
Dostępność: duża ilość
Wysyłka w: 5 dni
Cena: 15 860,00 zł 15860.00
ilość szt.

towar niedostępny

dodaj do przechowalni
Ocena: 0
Producent: Ei-System
Kod produktu: 5EF4-8707B

Opis

Cena uwzględnia preferencyjną stawkę VAT 0% na niektóre składowe zestawu.
Zakup towaru z 0% VAT dostępny dla szkół i placówek oświatowych.

 

Zestaw zawiera:

Wybierz najlepsze rozwiązania dla SPE. Nowoczesny sprzęt, narzędzia i programy terapeutyczne spełniające wymogi rozporządzenia – wszystko w jednym zestawie! Do wykorzystania przez nauczycieli, logopedów podczas pracy z dziećmi o specjalnych potrzebach edukacyjnych oraz z dziećmi nie przejawiających tych zaburzeń.

  

1 x Monitor interaktywny myBoard GREY ROCK 2.0 Android 65"

Monitor interaktywny myBoard GREY  został w całości przystosowany do obsługi wysokiej rozdzielczości 4K ULTRA HD. Wyposażony w system operacyjny Android 11, posiada również funkcję ScreenShare, czyli udostępnianie wyświetlanego materiału z obustronną interakcją.

 

 1x Eduterapeutica Lux Problemy wychowawcze. Zestaw

Zestaw pomocy kompleksowo wspierające szkołę (dyrektora, nauczycieli, wychowawców i specjalistów)  oraz rodziców w obszarach z problemami rozwojowymi w zakresie psychologicznym i społecznym uczniów w rożnym wieku. Zestaw „Problemy wychowawcze” pozwala przygotować szkołę podstawową do skutecznego przeciwdziałania przemocy, agresji i uzależnieniom, a także wspierania rodziców i dzieci z problemami emocjonalnymi.

1x Escape Room SPE 4-8

Zestaw Escape Room SPE 4-8 przeznaczony jest dla uczniów z klas 4-8 na zajęcia korekcyjno-kompensacyjne, dodatkowo mogą być wykorzystywane na zajęciach świetlicowych, świetlicach profilaktycznych, godzinach do dyspozycji wychowawcy, bowiem poruszają wiele tematów wychowawczo-społecznych.

 

1x Kompetencje społeczno-emocjonalne Szkoła

EDUTERAPEUTICA LUX - Kompetencje emocjonalno-społeczne Szkoła  to ćwiczenia interaktywne i karty pracy, które pomagają kształtować umiejętności związane z rozpoznawaniem i akceptacją różnych stanów emocjonalnych (swoich i innych), radzenia sobie z trudnymi emocjami, kulturalnego zachowania w sytuacjach społecznych, a dodatkowo wzmacniają myślenie przyczynowo-skutkowe, strategiczne, problemowe i przestrzenne.

1x Walizka Długopisów 3D Banach Master 

Przygotowane do zastosowania na różnorodnych zajęciach przedszkolnych i szkolnych – zawierają kompletny zestaw edukacyjny w wersji dostępu online do największej obudowy dydaktycznej, ponad 300 kart pracy, szablonów, scenariuszy, inspiracji. 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl