ZESTAW II SPE podstawowa terapia

zestaw II spe podstawowa terapia.png
  • promocja
Dostępność: duża ilość
Wysyłka w: 5 dni
Cena: 21 200,00 zł

Cena regularna: 27 500,00 zł

21200.00
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 27 500,00 zł
ilość szt.

towar niedostępny

dodaj do przechowalni
Ocena: 0
Producent: Ei-System
Kod produktu: 5B13-975D2

Opis

Cena uwzględnia preferencyjną stawkę VAT 0% na niektóre składowe zestawu.
Zakup towaru z 0% VAT dostępny dla szkół i placówek oświatowych.

 

Zestaw zawiera:

Wybierz najlepsze rozwiązania dla SPE. Nowoczesny sprzęt, narzędzia i programy terapeutyczne spełniające wymogi rozporządzenia – wszystko w jednym zestawie! Do wykorzystania przez nauczycieli, logopedów podczas pracy z dziećmi o specjalnych potrzebach edukacyjnych oraz z dziećmi nie przejawiających tych zaburzeń.

  

1 x Monitor interaktywny myBoard GREY ROCK 2.0 Android 65"

Monitor interaktywny myBoard GREY  został w całości przystosowany do obsługi wysokiej rozdzielczości 4K ULTRA HD. Wyposażony w system operacyjny Android 11, posiada również funkcję ScreenShare, czyli udostępnianie wyświetlanego materiału z obustronną interakcją.

1 x Eduterapeutica Lux Logopedia rozszerzona

Dzięki Aplikacji nauczyciela w programie Eduterapeutica Logopedia przeprowadzisz diagnozę oraz zaplanujesz terapię. W tym miejscu możesz także kontrolować ten proces i analizować jego efekty. To cenne źródło informacji o uczniach i wychowankach objętych pomocą psychologiczno-pedagogiczną i terapią logopedyczną, zawierające wyniki przeprowadzonych diagnoz, a także dane na temat przebiegu oraz efektów zajęć. 

1 x Eduterapeutica Lux SPE 1-3

Eduterapeutica Lux Specjalne Potrzeby Edukacyjne 1-3 to zestaw ćwiczeń multimedialnych wraz z kartami pracy do wykorzystania na zajęciach z dziećmi z ryzykiem wystąpienia lub orzeczeniem/opinią o dysleksji, dysgrafii, dysortografii lub dyskalkulii. Materiały zawarte w programie można wykorzystać nie tylko podczas grupowych lub indywidualnych zajęć wyrównawczych, rewalidacyjnych i korekcyjno-kompensacyjnych, ale także w pracy z całą klasą.

1x Eduterapeutica Lux SPE 4-8

Eduterapeutica lux SPE 4-8 to program multimedialny, który wzbudza zainteresowanie uczniów. Motywuje ich do aktywnego udziału w zajęciach terapii pedagogicznej i systematycznego treningu.

 1x Eduterapeutica Lux Problemy wychowawcze. Zestaw

Zestaw pomocy kompleksowo wspierające szkołę (dyrektora, nauczycieli, wychowawców i specjalistów)  oraz rodziców w obszarach z problemami rozwojowymi w zakresie psychologicznym i społecznym uczniów w rożnym wieku. Zestaw „Problemy wychowawcze” pozwala przygotować szkołę podstawową do skutecznego przeciwdziałania przemocy, agresji i uzależnieniom, a także wspierania rodziców i dzieci z problemami emocjonalnymi.

 

1x Eduterapeutica Lux Niepełnosprawność intelektualna i ASD 10-15 lat

Publikacja skierowana jest dla młodzieży i dorosłych osób z niepełnosprawnością i ASD. Pedagodzy specjalni, nauczyciele i terapeuci mogą wykorzystać karty pracy podczas zajęć rewalidacyjnych w szkołach i innych ośrodkach. Przygotowane materiały sprawdzą się również podczas zajęć z funkcjonowania osobistego i społecznego oraz  zajęć rozwijających umiejętność komunikowania się. Dużym atutem jest możliwość wykorzystania ich podczas działań praktycznych np. podczas spotkań z reprezentantami różnych zawodów.

 

1x Trenuj ucho! Percepcja i uwaga słuchowa

Dzieci z problemami z koncentracją słuchową mają problem, aby skoncentrować się na lekcji. Nadmiar bodźców słuchowych, które współcześnie docierają do młodego człowieka rozprasza go. Przez to nie są w stanie w pełni skupić się na tym, co mówi, jakie treści i polecenia przekazuje nauczyciel. W szumie oraz hałasie uczniowie często nie są w stanie wychwycić ważnych informacji. Problemy z koncentracją słuchową w bezpośredni sposób przekładają się na problemy w nauce oraz na słabe efekty terapii logopedycznej.

1x Kompetencje społeczno-emocjonalne Szkoła

EDUTERAPEUTICA LUX - Kompetencje emocjonalno-społeczne Szkoła  to ćwiczenia interaktywne i karty pracy, które pomagają kształtować umiejętności związane z rozpoznawaniem i akceptacją różnych stanów emocjonalnych (swoich i innych), radzenia sobie z trudnymi emocjami, kulturalnego zachowania w sytuacjach społecznych, a dodatkowo wzmacniają myślenie przyczynowo-skutkowe, strategiczne, problemowe i przestrzenne.

 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl